Van Mossel Jaguar Leuven
 

Vanaf 26 april bent u ook zonder afspraak weer van harte welkom bij Jaguar Leuven!

Welkom terug!

Vanaf vandaag, 26 april 2021, bent u ook zonder afspraak weer van harte welkom bij Jaguar Leuven. Onze veiligheidsvoorschriften blijven uiteraard wel van kracht. 

Komt u liever op afspraak? 

Uiteraard blijft het mogelijk om uw bezoek op voorhand in te plannen met onze verkoopadviseurs. Door op voorhand uw afspraak vast te leggen, is ons team op de hoogte van uw komst en bent u er zeker van dat onze verkoopadviseurs voor u klaarstaan. 

 

  • U hoeft niet te wachten tot er iemand vrij is
  • De wagen voor uw testrit staat op voorhand klaar 
  • Ons team is voorbereid op uw komst 

Een afspraak inplannen kan heel simpel: 

 

Boek hier uw afspraak

Ontdek van thuis uit ons aanbod nieuwe stockwagens.

Bent u op zoek naar een snel leverbare wagen? Van thuis uit kan u ons volledige aanbod aan nieuwe stockwagens vinden. Heeft u niet gevonden wat u zoekt? Aarzel dan zeker niet om onze verkoopadviseurs te contacteren. 

Ontdek ons aanbod

Jaguar approved

Gecertificeerde Jaguar directie- en tweedehandswagens, standaard met 2 jaar garantie en Jaguar Assistance.

Het certificaat Jaguar Approved wordt uitsluitend toegekend aan jonge Jaguar tweedehandswagens, niet ouder dan 60 maanden, met minder dan 125.000 km op de teller en welke voldoen aan de door Jaguar vastgestelde kwaliteitseisen.

 

Vind uw tweedehandswagen
x

COOKIE POLICY

Jaguar wil graag cookies gebruiken om informatie op uw computer op te slaan. Cookies helpen ons om onze website te verbeteren en die producten en diensten aan te bieden die u volgens ons kunnen aanbelangen. Een van die cookies is essentieel om bepaalde delen van de site te laten werken en werd reeds toegestuurd. U kunt alle cookies van deze site verwijderen en blokkeren maar bepaalde onderdelen van de site werken dan mogelijk niet correct. Meer informatie over online gedragspubliciteit of de cookies die we gebruiken en hoe u ze kunt verwijderen, vindt u in ons Privacybeleid